REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Atrium Plazainwestycja
Pokaż inwestycję
Atrium Plaza
Warszawa, Żoliborz, Jana Pawła II 29
dostępna powierzchnia
344 m2
status budynku
gotowy
czynsz wywoławczy
17.00
Atrium Centruminwestycja
Pokaż inwestycję
Atrium Centrum
Warszawa, Żoliborz, Jana Pawła II 27
dostępna powierzchnia
1259 m2
status budynku
gotowy
czynsz wywoławczy
18.00
Batory Office Building IIinwestycja
Pokaż inwestycję
Batory Office Building II
Warszawa, Włochy, Jerozolimskie 212
dostępna powierzchnia
1145 m2
status budynku
gotowy
czynsz wywoławczy
12.50
inwestycja
Pokaż inwestycję
A4 Business Park II
Katowice, Francuska 44
dostępna powierzchnia
1848 m2
status budynku
gotowy
czynsz wywoławczy
13.50
Hotel, ul. Bardzkainwestycja
Pokaż inwestycję
Hotel, ul. Bardzka
Wrocław, Krzyki, Bardzka
Apartamenty nad Oławką inwestycja
Pokaż inwestycję
Apartamenty nad Oławką
Wrocław, Krzyki, Krakowska 98
metraże
26 - 107 m2
zakres cen
od 449 281 zł
Grupa BCUBE Poland nowym, dużym najemcą centrum logistycznego MLP Wrocławartykuł
Pokaż artykuł
Grupa BCUBE Poland nowym, dużym najemcą centrum logistycznego MLP Wrocław
Do grona najemców centrum MLP Wrocław dołączyła firma SPM Poland, należąca do Grupy BCUBE Poland. Operator logistyczny wynajął łącznie ponad 15 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni, z czego pierwsza gotowa hala została już oddana do użytkowania. Budowa kolejnego obiektu właśnie się rozpoczyna, a jego przekazanie planowane jest w pierwszym kwartale przyszłego roku. Funkcję generalnego wykonawcy powierzono firmie W.P.I.P.
Podpisano umowy na remont Dworca Świebodzkiego we Wrocławiu i modernizację linii kolejowej Zgorzelec - Bogatyniaartykuł
Pokaż artykuł
Podpisano umowy na remont Dworca Świebodzkiego we Wrocławiu i modernizację linii kolejowej Zgorzelec - Bogatynia
W ramach rządowego programu Kolej Plus zostaną zrealizowane trzy dolnośląskie projekty kolejowe. Dziś na wrocławskim dworcu Świebodzkim zostały podpisane umowy między PKP Polskimi Liniami Kolejowymi a wykonawcami prac projektowych. W spotkaniu uczestniczyli m.in. marszałek Cezary Przybylski, członkowie zarządu województwa Tymoteusz Myrda i Krzysztof Maj oraz Andrzej Bittel, pełnomocnik rządu ds. przeciwdziałania wykluczeniu komunikacyjnemu.
Znany, duży polski producent żywności stawia na Prologis Park Wrocławartykuł
Pokaż artykuł
Znany, duży polski producent żywności stawia na Prologis Park Wrocław
Sonko, polski producent żywności, przedłużyło umowę najmu na 22 000 mkw. powierzchni produkcyjno-logistycznej w Prologis Park Wrocław. Obiekt, zlokalizowany w gminie Kobierzyce (w Bielanach Wrocławskich), pozostaje kluczowym centrum operacyjnym dla firmy, która wykorzystuje go od 2007 roku do produkcji i dystrybucji wafli ryżowych i kukurydzianych.
[Wrocław] Instalacja odsiarczania i odazotowania spalininwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Instalacja odsiarczania i odazotowania spalin
Wrocław
Rekordowe wzrosty podaży powierzchni biurowych w miastach regionalnych w Polsce [RAPORT]artykuł
Pokaż artykuł
Rekordowe wzrosty podaży powierzchni biurowych w miastach regionalnych w Polsce [RAPORT]
Według międzynarodowej firmy doradczej Savills, podaż nowej powierzchni biurowej na rynkach regionalnych w I kw. 2022 r. wyniosła rekordowe 243 500 mkw., przebijając poprzedni rekord z IV kw. 2019 r. o 5%. W ciągu zaledwie trzech pierwszych miesięcy bieżącego roku do użytku oddano więcej powierzchni, niż w całym 2021 roku.
7R wdraża plan dekarbonizacjiartykuł
Pokaż artykuł
7R wdraża plan dekarbonizacji
Deweloper zgodnie z planem dekarbonizacji zakłada ograniczenie śladu węglowego przedsiębiorstwa o 42 proc. do 2030 r. oraz systematyczną dekarbonizację poszczególnych projektów magazynowych. Jednocześnie 7R przystępuje do SBTi oraz publikuje kolejny raport ESG.
Powierzchnia magazynowa w Polsce urosła o 8 proc. w ciągu rokuartykuł
Pokaż artykuł
Powierzchnia magazynowa w Polsce urosła o 8 proc. w ciągu roku
Powierzchnia magazynowo-logistyczna w Polsce rośnie najszybciej w Europie. Na koniec I kwartału 2024 roku zajmowała ponad 32,1 mln mkw. – wynika z najnowszego raportu CBRE. To o 8 proc. więcej niż w tym samym okresie zeszłego roku. Najwięcej nowej powierzchni pojawiło się we Wrocławiu, który jest liderem także jeśli chodzi o projekty w budowie. W pierwszej trójce pod względem nowo wybudowanej powierzchni są również Poznań i Trójmiasto. W całym kraju powstaje 2,3 mln mkw., a więc o 10 proc. więcej niż na koniec I kwartału 2023 roku.
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Wyszyńskiego 52
Wrocław, Śródmieście
Biurowiec firmy Impelinwestycja
Pokaż inwestycję
Biurowiec firmy Impel
Wrocław, Krzyki, Ślężna 116a-118
Holiday Inn Express Wrocławinwestycja
Pokaż inwestycję
Holiday Inn Express Wrocław
Wrocław, Krzyki, Krakowska 88
Miasto Wrocław sprzedało kolejną działkę na osiedlu Nowe Żerniki. Zarobiło na transakcji więcej, niż oczekiwałoartykuł
Pokaż artykuł
Miasto Wrocław sprzedało kolejną działkę na osiedlu Nowe Żerniki. Zarobiło na transakcji więcej, niż oczekiwało
Gmina Wrocław sprzedała kolejną nieruchomość niezabudowaną pod inwestycję mieszkaniową, wielorodzinna na osiedlu Nowe Żerniki, w zachodniej części stolicy Dolnego Śląska. Jej właścicielem został jeden z największych deweloperów w Polsce, Develia S.A.
Solidny początek 2026 roku na wrocławskim lotniskuartykuł
Pokaż artykuł
Solidny początek 2026 roku na wrocławskim lotnisku
Styczeń był dla Portu Lotniczego Wrocław bardzo udanym otwarciem nowego roku. Pierwszy raz w swojej historii wrocławskie lotnisko obsłużyło w pierwszym miesiącu roku ponad 300 tysięcy podróżnych.
Wrocław staje się liderem branży IT w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław staje się liderem branży IT w Polsce
Wrocław, jedno z najszybciej rozwijających się miast w Polsce, staje się liderem branży IT. To właśnie Wrocław może pochwalić się najwyższą specjalizacją lokalną w zakresie usług IT w ramach sektora BPO, pośród największych miast w kraju, wyprzedzając Warszawę i Kraków. Pod względem liczby osób zatrudnionych w IT Wrocław z liczbą 20 500 pracowników i pracownic sektora, znajduje się na drugim miejscu w Polsce. Szybki sektora rozwój stymuluje lokalną gospodarkę i rynek pracy.
Grupa PGE prowadzi proces modernizacji elektrociepłowni w największych miastach Polski [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Grupa PGE prowadzi proces modernizacji elektrociepłowni w największych miastach Polski [FILM]
Grupa PGE konsekwentnie od 2018 roku prowadzi proces modernizacji elektrociepłowni w największych miastach Polski. Efektem tego jest oddanie przez PGE do użytku nowoczesnych niskoemisyjnych źródeł kogeneracyjnych w Kielcach, Bydgoszczy i Zgierzu. Do końca 2023 roku zakończą się inwestycje w źródła gazowe w Gorzowie Wielkopolskim, Rzeszowie i Wrocławiu, a na początku 2024 r. w Lublinie i Siechnicach. Wszystkie te projekty w istotny sposób zwiększą komfort i bezpieczeństwo dostaw ciepła dla mieszkańców oraz znacząco wpłyną na zmniejszenie emisji z elektrociepłowni.
REKLAMA